| Anca0123 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon.si nu pot sa aleg intre LG KS360 si Sony Ericsson ELM. am avut inainte LG GT505 si mi s-a spart de 2 ori ecranullaughing...deci mi-am trebui unul mai rezistentthinking

Răspuns Câştigător
| teodor10 a răspuns:

Daca te orientezi dupa rezistenta, nu incape indoiala ca Sony Ericsson elm ii este mult superior lui LG ks360. Si ca multimedia, alte facilitati ai pe un Sony decat pe un LG (teme, jocuri etc)winking

4 răspunsuri:
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Eu îţi recomand unul din paginile următoare.Vei beneficia de livrare gratuită şi transport foarte rapid: http://goo.gl/bhmkX

| Alice1122 a răspuns:

Eu zic ca telefoanele Nokia sunt cele mai rezistente

| anse890 a răspuns:

Cel imi bun e Sony eriscon

| sprdnn a răspuns:

Nu tias recomanda nici unul dintre astea, dar tias recomanda Samsung star numai ca pe el e un singur joc