| LoveMusic14 a întrebat:

Vreau sa imi fac un cont de Youtube si am nevoie de o recomandare de camera de filmat eventual care sa faca si poze gen un dslr pe care sa il pot gasi pe piata (inclusiv olx sau okazii) pana in 1000 de lei. am nevoie urgent! ofer funda!

2 răspunsuri:
| Mihaimihai1234 a răspuns:

Https://www.emag.ro/...............e noua are si garantie si nu e umblata la ea, te.as recomandato cu incredere decat pe olx acum asta e sfatul meu tu faci ce vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Nikon, seriile inceand cu D5000, D3000 ori poate gasesti D90. Aceste nu au stabilizator de imagine pentru filmat. Poti sa folosesti un trepied eventual. Oricum, ma gandesc ca te descurci si fara. Succes.