| Loly a întrebat:

Vreau sa imi fac un filmulet din ala cu o melodie si poze cu mine.Cine stie cum se face? Cine explica cel mai bine are inteligent+folositor+fundita.Multumesc mult :*

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Uite aici ce iti trebuie tie PROGRAM DE FACUT SLIDESHOWURI
Ultraslideshow : http://depositfiles.com/de/files/kt49bhfi9
sau Ashampoo_Slideshow_Studio_HD_
de aici http://www.fileserve.com/.......1.139.rar (clik pe slower download - e buton verde)
al doilea program lucreaza HD! Succes!

| TheLegion a răspuns:

Pps e mai greu fa un " my muvee" downloadeaza programul "muvee" instaleazal apoi il deschizi undeva sus o sa-ti apara "add images" dai clik si cauti in fereastra deschisa pozele dorite apoi, alegi tema (unde o sa-ti apara niste diamante sau cuburi) dupa care cauti "add music" si alegi muzica dorita apoi unde iti apare ecranul de video dai play si gata.(vizionare placuta)peace sign

Răspuns utilizator avertizat
| AisforAnDrEeaA a răspuns:

Nu e deloc greu!
Poti folosi movie maker, daca nu il ai, nu`i o problema dai search pe google.
Iar de acolo nu`i greu o sa-ti poti incarca melodie, poze, si sa scrii anumite chestii!
Succes :*!