| vladmR a întrebat:

Vreau sa imi fac un site de stiri generale si ma gandesc ce nume sa ii dau.
Dintre :
stiti.tld
stie.tld
scriem.tld
acum.tld

care s-ar potrivi mai bine?

4 răspunsuri:
| nic3rr a răspuns:

Prima, dar si a doua e bunicica.

| stfnn a răspuns:

Stiti.tld(ar fi mai multe dar din ce variante ai scris mai sus "stiti.tld" mi se pare mai potrivita)

| 20thoughts a răspuns:

Stie.tld
Funda?

| floweray a răspuns:

Stiti e cel mai potrivit.

Incearca www.ucoz.ro, un sistem accesibil prin care poti sa-ti creezi un Blog sau site gratuit. Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana.
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite editabile si multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Mult succes!