| House a întrebat:

Vreau sa imi fac un site si nu prea am idei! ma ajuta cineva? parteneri.

5 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Ce fel de site?
domeniu, gazduire ai?
ceva detalii daca poti da...

| Traian a răspuns:

Si eu trebuie sa fac un site pentru concusul mesajum meu anti drog. dar nu am ideii de design.

| Vulvatron a răspuns:

E la mare cautare la search despre educatia sexuala happy ai mai putea sa faci despre filme, muzica, sport, stiri... sau un site cu toate categoriile astea happy succes

| iryonutz a răspuns:

Fa un site despre orasul tau
Fa poze in oras si pune obiecte turistice
Sau tot asabig grin...
Umbla prin lume/tara fa poze si fa un site cu minunatiile tarii/a lumii...big grin
Succes

| Quicky a răspuns:

Pai. in primul rand cel mai important e sa stii despre ce vrei sa il faci (Jocuri/Muzica/Distractie Online.) in al 2-lea rand trebuie sa te gandesti la nume. Dupa care te poti ocupa de HTML/CSS/JAVASCRIPT/PHOTOSHOP(PT DESIGN). Un site nu se face usor sau in 4-5 min. se face in luni sau chiar ani. Deasemenea ai nevoie de echipa. Mai ai nevoie si de un domeniu.ro/com/net. fiindca de multe ori conteaza. Mai ai nevoie si de PUBLICITATE/PARTENERIATE pe forumuri/site-uri...) Pt intrebari suplimentare te astept la id : counter_strike_2000@yahoo.com