| Emmny a întrebat:

Vreau sa imi iau nikon d3000 si nu sunt experta in folosirea aparaturilor dslr. E greu sa il folosesti?

3 răspunsuri:
| Coco_3708 a răspuns:

Depinde de cat de bine te intelegi cu tehnologia laughing daca ai mai folosit un aparat Nikon cu siguranta eu una zic ca te vei descurca... dar oricum nu sunt greu de folosit, mie mi se pare usor. ca sa vezi daca te descurci cu aparatul du-te in magazin si poti sa il butonezi putin sa vezi daca te descurci este un aparat foarte bun

| DMV a răspuns:

Daca vrei sa faci fotografie profesionala e foarte ok la entry level. Daca e doar o pasiune sau ai nevoie sa faci poze in conditii normale pe focus auto, nu strica banii aiurea, si ia-ti un aparat care sa raspunda nevoilor tale, eu iti sugerez sa fie cat mai mic.

| Biaaaa a răspuns:

Pai de accea este inclus in pachet manualul de folosire.laughing