| ALEX_6194 a întrebat:

Vreau sa incep sa intru incet in domeniul service gsm. Si nu prea stiu cum sa fac. Daca se poate sa ma ajutati cu niste sugestii, softuri telefoane care sa si functioneze, decodarile cum se fac, absolut tot se poate. Apropo eu sunt din Timisoara si am 19 ani. id mess : bebealy2008 sau aici pe site va multumesc

3 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Sunt forumuri pe tema asta pe net. ca si furnizori de piese pentru telefoane stiu - depozit gsm si square