| ReZiSTorr a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un hard nou.Nu am mai cumparat un hard de cand am pc-ul.Cum pot afla ce hard de bun pentru placa de baza? ofer funda

6 răspunsuri:
| bestialu96 a răspuns:

Vrei sa iti cumperi un HDD?
spune-mi ce placa de baza ai, daca nu du-te la un centru de calculatoare si o sa te lamureasca ei. bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia auzi la el ce scrie 600mega pe secunda, mars ma ca ala daca face 4 mega eu ma pusc,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iți recomand hard de un terra! Te poți uita după un sata 3, au prețuri mici cele de 500 gb! Toate au garanție de doi ani, deci, poți să mergi pe intuiția ta, căci cam toate hardurile fac același lucruri! Diferența este de numele firmei! Eu de exemplu folosesc un HDD Toshiba 500GB, 7200rpm, 32MB, SATA 3.0, l-am cumpărat acum o lună și merge super plus că are 32 mb, am garanție doi ani și costă super puțin! Specific că am testat acest hard cu un program special și chiar face cu ce se laudă! happy

| CoL00SaL a răspuns:

Eu pe asta il folosesc si este foarte rapid : http://www.emag.ro/......E8G7KBBBM/

Este important de stiut ce placa de baza ai, pentru ca acest HDD este pe SATA3...

| awspam a răspuns:

Desfaci pcul carcasa/ vezi ce hdd ai il iei si cand mergi la librarie ii spui la ala, uite de asta vreau sa mearga ca asta, si stie el ce sa iti dea laughing, ce altceva sa iti spun, nu intelegi oricum

| ReZiSTorr explică:

Al meu e sata 2 de 40 gb