| PureMadnesS a întrebat:

Vreau sa-mi fac un Site/Blog ce o fi el...Pt care sa nu ma platesc... Vreau tutorial sau sa-mi spuneti ce blog sa aleg. Vreau sa pun videoclip informatii si un link cu download acesta as vrea pls dau funda.
P. S Siteul cu domeniuu ". info" se plateste?

3 răspunsuri:
| Marius0189 a răspuns:

Blog pentru care sa nu platesti...ai putea alege blogspot.com. Singurul dezavantaj e ca nu poti oferii download de pe el. Insa poti posta fisierele oferite pentru download pe un site destinat acestei comenzi, si pe blog pui numai directionarea. Stima

| ionutzuck a răspuns:

Ai aici toate informatiile http://www.videotutorial.ro/? p=5732

| Leandro a răspuns:

Incearca www.ucoz.ro, probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un site sau blog gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!
uCoz ofera tuturor celor inregistraţi, gazduire, domeniu gratuit (cum ziceam nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneşte de la 400 MB si creste constant), peste 250 de teme gratuite şi multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!

P.S: Da, domeniul ". info" se plateste.