| Broadband a întrebat:

Vreau sa-mi iau un mouse. care sunt mai bune? pe usb sau normale adica alea cu mufa veche rotunda? funda

9 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cele pe USB sunt mai rezistente!

| BringMeTheHorizon a răspuns:

Cele clasice cu mufa rotunda.ca am luat si eu prin usb odata si era cablul prea scurt!

| GenetiX a răspuns:

Cele mai bune sunt cele optice fara fir. Iti recomand Kensington.
Daca vrei neaparat din ceea ce-ai intrebat PS2 sau USB nu e nici o diferenta, sau singura diferenta este ca prin PS2 este mai aproape de PB fara sa mai treci prin USB. Un plus l-ar avea cel USB pentru ca la o adica pe un laptop nu mai prea gasesti PS2

| MusicFan_6770 a răspuns:

Ar fi mai bine unul cu usb, sunt mai bune si mai rezistente. Si crede-ma eu am unul. E super.

| lola_5000 a răspuns:

Eu zic ca alea normale.

| vescan4ever a răspuns:

Pe usb, logic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele cu USB sunt mai bune. Fuga repede și ia-ți cu USB!

| giuly a răspuns:

Alea wireless.

| BlonduGaby a răspuns:

Ia-ti pe usb si daca gasesti sunt foarte bune tin mult crede-ma am avut din alea cu mufa mau tinut de abia 3-2 luni si pe usb ma tine si acum de 2ani nu s-a stricat mouse