| MoisaDMD a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon nou.Ce sa-mi iau un Samsung Galaxy Chat sau un LG E-400(Optimus 3).Si de ce?

3 răspunsuri:
| Ilinca_Ionut_1984 a răspuns:

E mai bun Samsung galaxy se misca mult mai bine decat LG
il ia samsungu in toata punctele de vedere!

| BassHunter13 a răspuns:

Un prieten si-a luat recent Galaxy Chat si este foarte multumit de el! A avut si Iphone 3g si de Galaxy ii mai multumit!

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Sincer, eu nu as alege niciunul... Chat-ul are o baterie mica, camera proasta si rezolutie mica. L3-ul nu este Samsung, are cu 3gb mai putina memorie interna, este pe gingerbread.nush, iti recomand alt telefon. poate un l5?