| Conii25 a întrebat:

Vreau sa-mi pun "ʚïɞ"la numele de Facebook, dar nu merge! Imi arata tot numele vechi. Am vazut la foarte multe persoane ca au asa: (numele)ʚïɞ. Am incercat sa schimb limba dar tot nu merge. Dau funda raspunsului folositor!

5 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Asa de rahat mi se par chestile astea. Cand imi scrie cineva de genu se alege cu mute sau cu report name. tongue

| saftaiiustin a răspuns:

Nu ajunge doar sa schimbi limba, trebuie sa schimbi si ip-ul

Dar chestia asta nu mai e la moda din 2014

| Seijūrō a răspuns:

Sall
Daca ai schimbat numele trebuie sa astepti 60 de zile pentru a pune altul.

| Conii25 explică (pentru Seijūrō):

Nu mi l-am schimbat. Incerc sa-mi pun ʚïɞ dar nu merge.

| Seijūrō a răspuns (pentru Conii25):

Ai incercat acolo la al doilea nume?