| GulDan a întrebat:

Vreau sa muncesc pe net..Stiti vreo modalitate in afara sa platesti? Cine stie sa nu ezite va rog am nevoie de bani.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci? programare? wedesign? seo?

| Duucu a răspuns:

De ce pă net? E fundul prea gras și nu te poți duce la un restaurant să împarți comenzile?

| Madalina921 a răspuns:

Buna. Sunt mai multe modalitati insa, banii sunt foarte putini. Poti sa incerci FANBOX sau sa cauti bani per click. Insa iti spun sincer ca nu sunt foarte multi bani si nu stiu daca toti sunt corecti. In schimb Fan Box il pot recomanda cu incredere deoarece un prieten de al meu a scos bani de la banca de la ei. Bafta!

| minirollo a răspuns:

Fa videobloging intri pe youtube iti faci un cont si incepi sa postezi diferite filmulete in general sa fie cu tine predand cursuri de anumite lucruri sau facand orice si vei semne cu cei de le youtube ca un fel de parteneriat si in functie de cate vizualizari si abonati la canal ai cred ca la sfarsit de luna primesti o anumita suma de bani in functie de lucrurile asteabig grin.