| Felicia_Petrescu_1950 a întrebat:

Vreau sa scriu data reala privind ziua, luna si anul nasterii si imi spune ca nu se pot face modificarile! Pe contul meu Facebook, data nasterii este eronata!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Data de nastere este unica si nu poate fii modificata.
Daca ai scris-o intentionat incorect, acum esti pasibil de cont blocat, pentru ca nu poti dovedii ca acela este contul tau, fiindca la o verificare cu buletinul, nu corespund datele.
Asta se intampla tuturor celor care se joaca cu cerintele serioase, la infiintarea de cont, punand date false care ulterior pot duce la blocarea contului, fiindca nu ai cum sa dovedesti ca este al tau.