| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa trimit la cineva un film si pe mail nu merge, pentru ca e prea mare, cum as mai putea.Ms

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cat de mare? Daca este de pana in 100 Mb da clik pe ''atack large file'' din stanga jos de la email-uri!

neluL
| neluL a răspuns:

Sau daca este mai mare de 100 Mb atunci incarca filmul aici http://www.megaupload.com/ si apoi trimite-i linkul rezultat in urma incarcarii sa il descarce de acolo!

| Stefan3D a răspuns:

Tony incearca www.transfer.ro! Succes in continuare!

| AaaMoods a răspuns:

`pOTI INCERCA sa ii dai siteul sa il downloadeze si acea pers cine site! acum cum o fi

| WinTerDrEam a răspuns:

Trimite-l prin messenger, cu condiția ca si persoana, careia vrei sa i-l trimiți, sa fie online.

| tony09 a răspuns:

Dar o sa mearga daca acea persoana ii din Canada?