| Marikari a întrebat:

Vreau sa trimit un e-mail cu o poza, insa vreau ca poza sa fie atasata in text nu acolo sub subiect si sa dau clik pe ea pentru a o deschide, cum trebuie ca eu nu stiu.

6 răspunsuri:
| LadyBy a răspuns:

Bun. Daca te referi sa trimiti un mail prin yahoo mail, faci asa:
1. Dai click pe New.
2.La "to" scrii adresa de e-mail a respectivului.
3.Scrii ce ai de scris si poza o trimiti asa:
1. Dai click pe "Attach" un pic mai sus.Si alegi poza(Dai dublu click pe ea sau dai un click si dau open).
2. Dai "send" si gata.
Gata.Succes:X

| Marikari explică:

Multumesc Lady, doarca daca atasez asa poza, tot nu imi apare mare. Eu vreau sa trimit o poza si cand respectivul deschide scrisoarea sa nu mai dea clik pe poza sau sa dea acolo ca download ci direct in text sa ii apara imaginea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici euuu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.concurs.equiz.us/frag.php?player=Petrica un vot va rog va rog :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt maria vrei sa fii prietena mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ma mumesc Maria, vrei sa fii prietena mea.