| ghineanamaria a întrebat:

Vreau sa va intreb cum faci monede pe hi5 fara sa dai bani! Dau funda pentru cat mai multe raspunsuri si bune desigur!

3 răspunsuri:
| Americanuu a răspuns:

Instalezi o bara de cautare (tolbarul) pe firefox si de fiecare data cand vei cauta ceva in ea, vei primi cateva puncte.

| Alina21n a răspuns:

Este o "bara" hi5 care se instaleaza si iti apare cand deschizi internetul, se numeste hi5 Toolbar. Si spune ca daca cauti mult pe ea, adica acolo sa-ti faci cautarile tale zilnice care probabil le faceai pe google, iti da monede. Dar eu am instalat-o si am folosit-o mult, si nimic! Deci imi pare rau, dar e foarte greu!

| Americanuu a răspuns:

Am incercat si eu cu acel toolbar dar vad ca nu se intampla nimic. Incearaca sa te joci, iesi pe primul loc si ar trebui sa primesti puncte!