| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste staturusi coollove struck
Dau funditalove struck
Pnetru cele mei coolwinking

7 răspunsuri:
| Denisaa a răspuns:

Baby' :>? Fițele sunt de decor...:-jContează ce e în interior;;):x

Surade cand vrei sa tipi
Canta cand vrei sa plangi
Plangi cand esti fericit
Razi cand esti nervos

Poti sa iei de aici:) : http://statusuricool.haipa.ro/

| Adredemesconf a răspuns:

Caut cu lumanarea...gasesc aproape orice!"
"Love is a promise, love is a souvenir, once given never forgotten, never let it disappear."
". Mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu."
Grabeste-te incet daca vrei sa intarzii la timp.
Voi radeti de mine ca sunt diferit, dar eu rad de voi ca sunteti toti la fel.
Nu beau, nu fumez, nu ma droghez. un singur defect am – mint!laughing
Din lipsa de experienta m-am oprit la atat!
Daca vezi pe cineva fara zambet……da-i unul de al tau. happy
Copil tembel, pierdut borcan zacusca.
Ai Fost Cu MIne cand Mi-au Furat Masina. Ai Fost Cu Mine Cand Am Fost Batut. Ai fost Cu mine Cand Am fost Bolnav.MAI PLIMBATE FRATE CA IMI PORTI GHINION!
Iubeste BAIATU care iti spune ca esti ''frumosasa'' si nu ''sexy'', Iubeste baiatul care te suna inapoi, atunci cand tu i-ai inchis telefonul in nas, Care sta treaz doar ca sa te priveasca dormind. Care te saruta pe frunte. Care vrea sa te arate lumii chiar daca nu esti aranjatA. Caruia ii este indiferent daca pe parcursul anilor te-ai ingrasat sau ai slabit. Care in prezenta prietenilor te ia de mana. Care iti spune mereu ce insemni pentru el si cat de norocos e sa te aiba, iubeste-l pe el, deoarece el te iubeste, si probabil ca... te va iubi mereu...
Dc sa plang? Suflete si Zambete pot si eu sa Frang

. Traiesc intr-o Lume Perfecta. Fiecare Produs are`o Eticheta.

Uite`the la Tine... Uita-te la mine... Ji spune-i`mi daca merita

Nu uita.Sunt mica si rea. dar spre dezamagirea ta.nu sunt a ta! winking.:X

Fac pe trista. Dar trezesti`n mine artista`:X

Eo am fiktse. Tu ai tupeu. N-o sa ne fie foarte greu! oh go on!

Fata desteapta saruta dar NU iubeste, asculta dar NU crede si pleaca inainte de a fi dezamagita!
ZaMbEtUl PeRvErS De Pe FaTsA MeA...StErGe ZaMbEtUl JeGoS De Pe FaTsA aLtORa.

vezi? tu ma-i facut asa... si mi-ai promis ca vei fi langa mine da... vb aia. promisiunile is facute ca sa fie incalcate

... Ai lasat in urma ta doar ganduri adolescentine! Cand...Ai plecat din viata mea si ai separat 2 destine.
Mi`e dor, dar nu mai conteaza. Orgoliu` meu nu se mai pateaza!
Se uita frumos la tine. Ii zambesti. Iti zambeste happy In gandu` ei ceva de genu` : "Cat de fraier este "!
Tu esti regina mea/Eu sunt regele tau/Tu esti iubitta mea/Eu sunt iubitul tau/Te iubesc mai mult decat as fi crezut/Te iubesc la maxim poate si mai mult.
De ce vrei sa pleci si nu ai rabdare/Ca eu iti ofer ce nimeni nu are/De ce vrei sa pleci fara sa ma asculti/Pentru altcineva ma uitzi.

| mafi5 a răspuns:

Plictisita de viata, ma uit la stele te vad pe tine ma uit in departare te vad pe tine inchid ochii te vad pe tine da mai date qracu din fata mea, dau cele 3 vile cu piscina 5 laburghini si pe sotul meu caruia care nu citeste statutul meu.deci cine e castigatorul?
fundita?

| adriana_5532 a răspuns:

Eu am la status: idealurihappy daca iti place poti sa ti-l pui si tu

| Amy98Amysor a răspuns:

Nu te deranja sa ma deranjezi.
Iubesc intr-o lume care nu exista,dar totusi e aici.
Eu sunt aici cu iubirea,dar tu esti mereu acolo cu fata aia.
Rosu este culoarea iubiri, dar eu port culoarea negru pentru ca eu vreau sa te tradej.
eu sunt proasta iar tu destept, dar eu gandesc mai mult ca si tine petru ca tu esti ocupat sa inveti.

| Ramona_6895 a răspuns:

1.Hy pupa-ma sarutul tau amar dulceatzzZZzza d golan sh suflet d pustan
2. Du-te tare vino lent pentru mine n-ai talent, vino lent si du-te tare pentru mine n-ai valoare
3. Poarta-te frumos cu ea ca e prea mik si nu stie c vrea spune-i "DA" cand spune "NU" zambeshte-i cand iti zambeshte cand gresheshte n-o certa ca e prea mik si nu stie c vrea!
4. Mofturi, fite sh talenth asta-i stilul meu recent sunt o fata alintata sh d zdrente invidiata
5. Multi baieti ca sh tine isi doresc s stea cu mine p ei ii paklesc, dar p tine t ubesk
6. Dragutza sh fitoasa sh l zdrente l dau clasa ca tine intr-o zi vad 10 stilu' tau m lasa rece nu esti primul' care incearca cu vrajeala s m fac
7.cand sunt in jurul tau m vz doar p mine stiu ca m placi sh ai vrea s fii cu mine
8.am invatat sa zambesc cu zambetul pe fata
9.stiu ca t uitzi l ea sh t gandestil mine o atingi p ea, dar m simti p mine ti-e sete de mine, dar t racorestiq ea stiu ca m vrei p mine, dar t multzumestiq ea
10. sunt o fata cu tupeu sh fac numy c vreau eu toti baieti imi sunt l picioare ca prietena am defecte! ca dusmank sunt perfecta!
11.alele…chiar daca m barfestish m urasti in fata meah tot fan imi esti
12. te iubesc sh n-am c face asta-i stilu` care-mi plashee
13.acum eu am cresqt, sunt d nerecunoscut am lasat copilariile, amintiri in treqt am nevoie doar d tine nu d faima sh avere. fundahee hee?