| Andraa_8388 a întrebat:

Vreau si eu o licenta pentru windows 7. Imi poate spune si mie cineva unde o gasesc? Dau fundita:*

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| KULLER a răspuns:

Licentza trebuie cumparata si costa scump... dar daca doresti o Licentza pe 90 zile adreseazate la skype: culerwyck

| LucianGabriel a răspuns:

Licenta costa, dar poti activa windowsul cu un program(lasa un id la privat si ti-l dau eu). Daca activezi windowsul cu acest program e si genuine daca ii faci testul pe site-ul microsoft:-p(merge garantat, asa am activat eu windows 7 pe care il am acum ca nu dau 1300 lei pe unul original(costa cat un calculator)