| secretname_8475 a întrebat:

Vreau si eu sa-mi cumpar un laptop de la real.este bun acel laptop? stiti cumva pana cand este oferta?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de la ce real.eu de acolo l-am cumparat si este foarte bun!: ) Success!

| Roxy1993 a răspuns:

Buna! In legatura cu laptopul si pe al meu l-am cumparat de la Real,prin luna aprilie, laptopul e msi cx623, sunt multumita de el.Succes,sper sa-ti gasesti si sa fi multumit.Craciun fericit!happy

| secretname_8475 explică:

Eu vreau laptop HP este oferta, dar nu stiu sigur pana cand este... voi stiti?

| pelican a răspuns (pentru secretname_8475):

Contacteaza-ma! 0785483106 happy

| pelican a răspuns:

Salut! Nu-mi fac reclama sau altceva dar, din intamplare, am ajuns aici, la intrebarea ta. Ce laptop vrei si cat esti dispus sa oferi? De ce sa nu dai pe un laptop cu 50% mai putin doar pentru simplul fapt ca a fost folosit o luna sau doua in conditii normale? In niciun caz nu-ti recomand sa cumperi laptop-uri din hypermarket la promotie; ele ajung acolo pentru ca nu s-au vandut dupa ce au stat in depozit cel putin 1 an. Un laptop nu se strica, cel putin laptop-urile din ultii 4-5 ani sunt mult mai fiabile; asta daca nu il ti in pat sau pe ceva moale care sa ii blocheze ventilatia si daca nu versi pe el lichide (oricum este vorba de lucruri pe care nu le acopera nicio garantie). Eu o sa iti las un id de mess si un telefon si, daca esti interesat, poti sa-mi dai un beep sau add pe mess. Este valabil pentru toti cei care citesc acest mesaj.
Craciun fericit!
traian@internetmagazin.ro