| Alexa_3478 a întrebat:

Vreau si eu un antivirus bun pentru ca am cativa viusi. Dar sa fie pe net versiunea "originala" nu vreau demo sau sa il platesc. Ma poate ajuta cineva cu un site? si cu o idee?

5 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Uite aici un tutorial -cum poti instala un antivirus www.videotutorial.ro/? p=2168

| ExpertHost a răspuns:

Www.avast.com (Home edition) este gratuit si rata mare de detectare inclusiv modul de blocare pagini web ce contin trojans/worms.

| pantera2011 a răspuns:

Nod 32 ii foarte bun eu asta il folosesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da esti frumoasa?

| dannypapuc a răspuns:

Salut.intra pe http://www.trucuriwindows.net/4-programe-antivirus-gratis.htm si ia de acolo ce vrei.bafta