| Ad3lyna02 a întrebat:

Vreau si eu un link cu care pot sterge contul de facebook...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sterge contul ci doar inchide, Datele si tot ce ai vor ramane in arhiva.O seara buna.

| vardolnicusor a răspuns:

Https://www.facebook.com/help/delete_account
Accesezi acest link ( trebuie sa fi logat pe facebook cu contul pe care vrei sa il stergi) selectezi "stergere" apoi iti bagi parola... si se sterge. :)
Dupa ce selectezi stergerea ai la dispozitie 30 de zile in cazul in care te razgandesti (daca te razgandesti intri pe facebook.com iti introduci mailul si parola, intri si selectezi "dezactivare stergere" Dar daca nu intri pe el deloc 30 de zile in a 31-zi contul este sters.