| ReviRocsy a întrebat:

Vreau si eu un link de pe care pot descarca teme pentru Samsung Wave Y ( GT-S5380). Multumesc! Dau Fundita!

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Nu sunt teme pentru asemenea telefon.
Ti le poti face tu cu programul Samsung Theme Designer.
Il gasesti aici:
http://www.softpedia.com/......gner.shtml
- E gratis, eu il folosesc si e foarte bun
iti trebuie putina rabdare.

5 răspunsuri:
| ReviRocsy explică (pentru horia2012):

Se descarca, se instaleaza dar nu imi apare nicio iconita pe desktop sau intr-un folder cu respectivul program...ma poti ajuta?

| ReviRocsy explică (pentru horia2012):

Si din pacate mie mi se descarca Video Download Converter...

| ReviRocsy explică (pentru horia2012):

In fine...pana la urama m-am descurcat, multumesc mult!

| horia2012 a răspuns:

Ai grija dupa ce il instalezi sa nu faci teme prea complicate, ma refer la schimbarea iconitelor, pana nu vezi prima tema facuta de tine.
- iti trebuie card la telefon pentru a
transfera tema facuta.
- nu transfera teme in memoria telefonului ca ai neboie de ea la aplicatii, internet...