| AndreyIstetul a întrebat:

Vreau si eu un program de facut filme! Imi puteti recomanda ceva?

Răspuns Câştigător
| sti a răspuns:

VideoPad Video Editor - download de aici: http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=174&lid=3470

96 răspunsuri:
| Pitika_8928 a răspuns:

Eu folosesc Windows Movie Maker
il ai in calculator daca ai windows xptongue

| karina554 a răspuns:

Incearca ALSee movie maker

| ashley_2042 a răspuns:

Cel mai bun e uvs7 e tbyb ia-l cu ala fac si ew video cu poze plus muzica si scrii ce vreiwinking

| emonik_1025 a răspuns:

Video pad

| Skwyt a răspuns:

Http://www.redfile.ro/......eveal.html intra pe site-ul asta :) e cel mai tare program (fundita?:D)

| ade333 a răspuns:

Eu stiu un program de facut videoclipuri se numeste photostage daca va adjutant