| Xonia a întrebat:

Vreau si eu un program de modificat poze.De exemplu daca fac o poza la un peisaj si vreau sa se vada culorile mai intens, ce program sa folosesc?
Mersihappy

5 răspunsuri:
| spxinsane a răspuns:

Http://www.gimp.org/

Gimp
Este un program gratis destulde performant cu diverse aplicatii si gasesti tutoriale pe internt despre ce vrei sa faci (inclusiv filmulete pe youtube).

Pentru a face culorile mai intense poti sa foloseti : contrast, luminozitate si saturatie (sau poti sa te joci la levels si curves, acestea ar fi mai indicat).

| cata416 a răspuns:

Iti recomand photoshop cel mai bunwinking

| allex4369 a răspuns:

Photo scape si photo shop sunt cele mai bune dupa parerea mea.

| aleCsandrra a răspuns:

Pai PhotoScape e cel mai eficient si daca nu sti cum sa il folosesti. Zi.mi si te ajut eu. happy.

| alysk84ever14_6997 a răspuns:

Photoscape sau Photoshop