| ghineanamaria a întrebat:

Vreau un bun program desenat 3D.Nu vreau Photo Shop(sau Paint) sau ceva de mari dimensiuni.Stiu sa caut pe google dar nu gasesc ceea ce vreau deci de aceea va intreb pe voi ce program folositi si va e de foarte folos.Sa fie 3D sau sa nu fie ca Paint ca nu imi place deloc! Funda.

Răspuns Câştigător
| titilev a răspuns:

INCEARCA AICI http://www.sumopaint.com/home/
E mai tare decit orice program si nu trebuie sa instalezi nimic.

2 răspunsuri:
| userr a răspuns:

Adobe photoshop cs 5! programul are peste 1 Gb! si are si optiune 3d

| DeeDee a răspuns:

Gimp pentru desenat offline?