| SLexuS a întrebat:

Vreau un sfat din punct de vedere legal sau la nivel scolar, acum cateva zile am primit niste tablete de la scoala, fiecare tableta avand protectie de utilizare ( nu poti accesa setari, nu poti instala, etc... ), cumva am reusit sa scot protectia fara resetare, programul inca este, insa partea este ca s-a aflat ce am facut si nu am deblocat doar la mine, sa zicem peste 50 de persoane, ce se intampla mai departe?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Vei fi atenționat sau pedepsit.

2 răspunsuri:
| HUAWEHUAWE a răspuns:

Anunta ce ai facut si spune ca pur si simplu ati vrut sa va jucati toti intr-o pauza ceva, din atatea persoane unu s-a priceput sa scoata protectia, DECIZIA a fost una rapida si de grup, specifica ca dupa v-ati dat seama ca nu e de uz personal (pentru jocuri) dar din cauza faptului ca AICI ATENTIE : V-A ENTUZIASMAT IDEEA DE A AVEA TOTI O TABLETA IN ACELASI TIMP, DOAR ATI SCHIMBAT JOACA CU MINGEA CU UN JOC PE TABLETA.
si nu-ti face nimic

| SLexuS explică (pentru HUAWEHUAWE):

Sunt la liceu, scuza nu merge ca na, numai suntem de jocuri, insa mersi oricum