| adian a întrebat:

Vreti sa va gasiti casa in street view?

Am gasit o versiune romaneasca a celebrului Google Street View, site-ul este http://www.norc.ro/street-view/, are mai multe orase din Romania si din strainatate, vedeti-l!

2 răspunsuri:
| Incubus a răspuns:

Este imputernicit tot de google si eu am un program pe calc de la ei care se numeste google earth si cu el nu trebuie sa ma mai bag pe internet(bineinteles ca trebuie conexiune)si ma duce unde vreau chiar si pe marte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il stiu de multisor. Deja mi-am vazut casa si in poza aia apar si eu cum stau pe balcon si privesc ca de obicei la stele visatorhee hee