| Florin_3378 a întrebat:

Vroiam sa-mi iau un Laptop pentru Jocuri Alienware M17x am auzit ca e super bun, E putinel cam scump da zic ca merita, Am si PC dar de obicei nu stau pe acasa si de aia prefer un laptop

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Si vroiai sa te lauzi? Te cred si eu ca 8500RON e putintel cam scump.

| hSh3ad a răspuns:

Pfoai.alienware?
hooo...prea departe...cam scumpe
Am vazut la 38 mil M11X
Io iti recomand M15X... dala are fratimiu (Si el si la luat in rate)
Pentru gaming nu se pune problema cu Alienware
AlienWare is the best!

| Florin_3378 explică:

Nu e vorba de lauda, Se poate lua si in rate daca e pana acolo, Manelari de lauda nu eulaughinglaughing

| Florin_3378 explică:

H3adShoTSarbatoriFericite >>>mersi varut l-am luat oricum M17x

Stefan
| Stefan a răspuns:

Si eu am laptop, poti sa-l folosesti unde vrei, dupa cate vad eu e cam scump dar cred ca se merita.