| anonim_4396 a întrebat:

Windows xp profesional sp3 se poate instala si fara sa fie cd bootabil dupa ce am instalat sp2, dandu-i doar instal dupa ce l-am copiat in pc sau trebuie facut neaparat bootabil.multumesc anticipat pentru ajutor. dau funda celui cvare ma ajuta urgent

Răspuns Câştigător
| Adryan28 a răspuns:

Salut. Nu e nevoie sa il pui pe un cd si sa-l faci bootabil. Copiaza-l in pc si dai install. Pentru ca xp sp3 este o actualizae si are o dimensiune mica ca "size". Bafta!

1 răspuns:
| alexmircescu13 a răspuns:

SP3 se poate instala ca un simplu patch peste SP2 deja existent. Depinde ce anume ai in calculator, doar patch-ul (update-ul) sau intreg sistemul de operare. Daca ai doar patch-ul, dai instalare si gata. Succes!