| hqpassion a întrebat:

Wireless LA pc? Vreau sa spun exista un dispozitiv pe care sa il atasez la unitate sa pot prinde wireless de la un Router/modem wireless? De curand am luat un stick dar nu stiu cum se consuma ce e pe el. Daca stau pe mess, fb sau daca ma uit la tv online se consuma? ma pot juca counter strike online fara sa se consume ceva?

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Deci e vorba de un dogle usb sau o placă Wifi pe PCi(internă). Conexiunea asta nu implică costuri, doar cea pe cablu pentru care ai abonament.Succes

| hqpassion explică:

Iarta-ma.dar nu prea inteleg. nu ma pricep. zi-mi exact ce sa cumpar. si trebuie sa deschid pc sa il pun. sau il pot pune prin usb? sau o mufa prin spate