| Gonzales a întrebat:

World of Warcraft: Ce iti place cel mai mult la acest joc?

Răspuns Câştigător
| matraguna1 a răspuns:

Mmm...totul. gandeste-te ca sta la baza tuturor jocurilor MMORPG (orice joc ai incerca de genul asta ai sa vezi ca toate au elemente din WOW). fiind atat de bine gandit, din pacate creeaza dependenta. e GREU tare sa te lasi. e ceva ce-ti cere creierul... functioneaza exact ca un drog. si nu spun asta in gluma. eu m-am lasat in primavara dupa 3 ani de joc si sper sa nu ma determine nimic sa cumpar ultima parte, cataclysm. Concluzia: e un joc F bine realizat/gandit dar consuma F mult timp (si stii cum e, trebuie sa balansezi f bine prioritatile in viata, preferabil sa faci si altceva in timpul liber decat sa pierzi cea mai mare parte din el jucand wow)

3 răspunsuri:
| supergeniu a răspuns:

In principal ca e mai simplu ca age of empires...sincer sa fiu...imi place totul il iubesc in adevaratul sens al cuvantului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt fata si sunt foarte mandra de acest joc.Imi place ca este atat pentru baieti cat si pentruv fete.

| Lucicka a răspuns:

Totul cum este realizat si lore