| madalykuka a întrebat:

angry turb,,, azi am descoperit ca am nero instalat de mai bine de 6 luni si nu stiu sa-l folosesc crying
cine ma ajuta si pe mine?
am un cd gol si vreau sa pun muzica pe el din pc,,, help sad...
dau fundita big grin
p. s nu stiu ce tip de nero am,,,thinking

3 răspunsuri:
| hugo a răspuns:

Chiar asa, eu ma si enervam daca eram in locul tau! ao grija ca nu'i ok daca ai turbat.viziteaza un medic veterinar:Plasand gluma de'o'parte sa te ajut: http://www.youtube.com/watch?v=MzDG-4j1aEA daca nici de aici nu intelegi...ins ca trebuie sa faci ceva cursuri de pc:P!

| ------------------ a răspuns:

Intra aici: http://www.videotutorial.ro scrii nero la cautare(sus /dreapta) si o sa gasesti mai multe lucruri(video/audio si scris) despre cum se utilizeaza Nero.(totul este in limba romana).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai dublu click pe inconita NERO, apoi ti se deschide o fereastra. Iti alegi de acolo de sus CD sau DVD (depinde pe ce doresti sa copiezi fisiere din calculator), apoi dai clik pe Data (arata ca o pagina de caiet) apoi dai clik Make data CD sau Make data DVD, apoi ti se deschide o alta fereastra. Dai clik Add iti alegi fisierele pe care vrei sa le copiezi din calc pe CD/DVD, apoi clik din nou Add apoi Finish. Apoi clik Next, iar dupa aceea clik Burn. Apoi astepti ca fisierele sa fie copiate pe CD/DVD si gata.