| Lovely_6403 a întrebat:

Ziceti-mi si mie cum faceti inimioarele alea doua pe mess, stiti, atunci cand scrieti numele. De exemplu sa zicem ca idul meu e mirumiru_miley si atunci cand imi fac idul scriu acolo un nume de exemplu miruna pisicuta si eu vreau sa pun si inimioare. va rog funda fundoi fundita va rog mult

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

YAHOO MESSENGER - cum scrii cu diferite fonturi
Intra aici si iti descarci ce gen de scris(font) iti place din acel tabel http://www.dafont.com/ apoi scrii cum vrei tu pe messenger! (ai inimioare lumanari,horror, christmas, sexy...) creeaza-ti un nick-name!

| shtephan a răspuns:

Asta ♥, asta ❤ sau asta

| iKatherin a răspuns:

♥ copiezi inimioara [click dreapta `copy`] după aia lipeşti [click dreapta `paste`] lângă numele tău. sper că am fost destul de explicită

| Byuu_4849 a răspuns:

Buna. pai tine apasat pe alt si pe 3 din dreapta tastaturii love struck sper ca te-am ajutat♥... fundita?