| TwoButterfly a întrebat:

Ziua buna@ all

Am nevoie de ajutorul vostru pentru ca nu ma pricep ce trebuie' sa fac si nici ce inseamna asta.

Sa va spun:

La calculatorul meu tot apare o iconita in bara de jos, este un scut de culoare galbena cu semnul exclamatiei (!) in interiorul lui. Cand dau clik pe iconita apare o fereastra Automatic Updates cu doua variante

1. Expres Install (Recommended) ( aici este bifat)

2. Custom Install (Advanced)

Apoi, o casuta cu Install si una Cancel. Am dat clik pe Install si s-au derulat acolo o serie de chestii, am asteptat putin si dispare scutul, dar, nu pentru mult timp, pentru ca dupa cateva secunde apare iar sad

Nu stiu ce vrea sa imi spuna.

Va rog mult, care stiti, ajutati-ma si pe mine cu un sfat bun. Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| Constantynyn a răspuns:

In primul rand da la custom instal si se va instala anumite fisiere de care are nevoie calculatorul tau

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sistemul tau de operare incerca sa isi faca niste update uri. Iti recomand sa nu le faci decat daca ai licenta.

| TwoButterfly explică (pentru suntserios):

La ce anume sa am licenta?
..sa nu te superi pe mine, dar, nu stiu foarte multe despre calculatoare. straight face

| suntserios a răspuns (pentru TwoButterfly):

Ti am scris mai sus la sistemul de operare adica la windows.

| TwoButterfly explică (pentru suntserios):

Da, ai dreptate, ai spus... sa ma ierti, te rog

| TwoButterfly explică:

Buna!
Multumesc frumos! I-am trimis un mesaj, sper sa nu se supere pe mine ca l-am contactat asa.

Iti multumesc mult de tot!