| DenisIonut01 a întrebat:

A cumparat cineva de pe google play cu cardul visa? Mie imi respinge cardul si nu stiu de ce. La inceput am zis poate am prea putini bani pe el dar acu am vrut sa cumpar un joc monopoly la 0, 40 ron si mu inteleg de ce nu imi accepta, tin minte ca am cel putin 4 lei ramasi pe card

4 răspunsuri:
| IseeVoices a răspuns:

Si mie mi-a facut la fel dar pe un mastercard, numai ca mie mi-a luat banii si dupa mi-a dat eroare, asteapta 1-2 zi/zile verifica daca ti-a luat banii si daca da scriile un email cum ca nu ti-a venit jocul respectiv.

| DenisIonut01 explică (pentru IseeVoices):

Cred ca am descoperit problema. A fost eroare de pret la afisare, ca pe unu din telefoane imi aparea 0, 50 ron iar pe celalalt 3, 8 lei. Incercasem si pe alt joc in care aparea tot 0, 5 si la instalat pe ala, desi si la ala imi refuzase...

| bubalol a răspuns:

Da mie mi-a mers incearca intai cu alt card si dupa punetil pe al tau sau contacteaza banca la care esti abonat

Funda?

| DenisIonut01 explică (pentru bubalol):

Cardul meu e de la transilvania, am incercat cu alt card care tot la transilvania este si nu mi-a mers...