| Ketho72 a întrebat:

A jumatatea lunii termin clasa a IX-a si parintii mi-au spus ca imi vor lua un telefon pana la 1.100 lei ( 11 milioane ). Eu m-am orientat spre Samsung A5 / Note 3 / Grand Neo / S4... Voi mai stiti alte telefoane bune la 1.100 lei, cu ecran mare, subitre, design elegant? ( Nu conteaza marca, [ in afara de NOKIA ] )

Astept raspunsuri, multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Huawei P8

| WaterDrop a răspuns:

Depinde.Unora le place cand te joci cu clapita lor usor si le saruti husa, altele au orgasm doar cand le apesi butoanele corecte.
Scuze, am citit gresit intrebarea.

| GAMER11 a răspuns:

Samsung Acer Dell - **** Edition Cellphone