| antrebarisiraspunsuri a întrebat:

A mai patit cineva sa i se inchida contul de Instagram fara motiv? Aseara cand dadeam scroll, dintr-o data mi-a aparut, cont dezactivat. Am facut contestatie si inca nu s-a intamplat nimic. A mai patit cineva? Credeti ca mai pot sa il recuperez?
Nu am incalcat nicio regula recent. In urma cu cativa ani mai bagat de pe anumite site-uri urmaritori fake. Asta sa fie motivul? Ei nu mi-au dat niciun motiv. Au vreo adresa de mail unde sa le scriu?

1 răspuns:
| Kaonashii a răspuns:

Daca ai cumparat urmaritori probabil aia iti stiu datele si ti-au furat contul sau au facut ceva spam si l-a inchis Instagram-ul.
Nu cred ca stau ei sa raspunda la emailuri
Intra la Help Center si urmeaza instructuni de acolo