| TronHD a întrebat:

Ajutati-ma va rog mult!
Am un Acer liquid Z6E si e luat de 2 luni aseara l-am scapat jos (avea folie de sticla) aveam husa la el dar a iesit din husa si a cazut cu fata in jos ai a facut un fel de spartura ca o gaura cu multe cioburi si de acolo s-a extins peste tot spartura.Intrebarea e e part telu sau folia ca mie mi se pare ca s-a spart telefonul folia cand dau cu unghia n-are nimic nu simt nimic! cat m-ar costa sa il fac? Si inca o chestie tata vrea sa isi ia un alt telefon si sa mi-l dea mie iar eu sa il dau pe asta da nu stiu daca il mai vrea sad
deci intrebarea e cat costa sa il fac telefonul?

2 răspunsuri:
| En3Rgi a răspuns:

Depinde daca folia este asa sau telefonul, dai folia jos si vezi daca ecranul este ok. Daca este ok cumpara alta folie nu cred ca dai mai mult de 30 de lei pe ea, dar daca este ecranul telefonului spart atunci ai belit-o, te va costa cateva milioane sa il faci, mai bine il lasi asa cum e.

| TronHD explică (pentru En3Rgi):

Da la mine am aflat ca, costa vreo 1 milion 2 mai mult nu