| crybaby220 a întrebat:

Ajutor! Pe Facebook am dat la autentificare cu doi factori si cand sa intru din nou imi zice ca imi trimite codul... Astept cat astept, apoi dau retrimitere cod si nimic. Am intrat pe laptop si am dat din nou retrimitere cod si nu am primit nimic, si in plus imi zicea ca am retrimis de prea multe ori. Ce sa fac? nu vreau sa imi pierd contul.

18 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...cont Facebook + pierdut? pfoaaai, niciodata.
Se poate dezactiva autentificarea in 2 facotri (naiba s-o ia), si iti poate trimite un mesaj prin SMS/sau chiar email.
Acum trebuie sa astepti, pentru ca ti-au blocat un pic accesul ca ai apasat de prea multe ori. Doar uita-te bine pe pagina, sigur ai si alte optiuni.

| crybaby220 explică (pentru anonim_4396):

Am incercat toate optiunile... in fine. Deci crezi ca o sa primesc codul ala la un moment dat? Adica pot incerca si maine?

| crybaby220 explică (pentru anonim_4396):

Deci crezi ca o sa primesc codul ala la un moment dat? Are rost sa incerc si maine?

| crybaby220 explică (pentru crybaby220):

Scuze ca am scris de 2 ori laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru crybaby220):

Da, dar unde ar trebui să primești codul?

| crybaby220 explică (pentru anonim_4396):

Pe nr de telefon. Si l-am scris corect.

| Laurentiu340 a răspuns (pentru crybaby220):

Salut eu am reusit sa sar peste autentificarea prin 2 pasi foarte simplu dau la Facebook(de pe pc) am uitat contul bag numarul meu de telefon iar apoi imi arata cum sa primesc codul prin email si nr de tel am dat prin nr iar apoi am bagat codul de resetare a parolei am bagat parola iar dupa continua, aici mi-a aparut optiunea cu conectarea in 2 factori am apasat ai nevoie de o alta modalitate de autentificare mi-a aparut o lista acolo am acolo am dat alte optiuni si Sari şi dezactivează autentificarea cu doi factori si voila happy

| Laurentiu340 a răspuns (pentru crybaby220):

P.S de pe gmail: Salut Laurențiu,
Autentificarea cu doi factori a fost dezactivată când ţi-am solicitat să introduci un cod de conectare. pe 14 august 2017 la 19:29 (UTC+03).
Dacă ai făcut asta, poţi ignora fără probleme acest mesaj de e-mail.
Dacă nu ai făcut asta, te rugăm securizează-ţi contul.
Îţi mulţumim,
Echipa Securitate Facebook big grin

| Acatrinei_Adrian_1980 a răspuns (pentru Laurentiu340):

Ma poti ajuta si pe mine?

| Laurentiu340 a răspuns (pentru Acatrinei_Adrian_1980):

Cum sa nu scuze ca am raspuns asa de tarziu!

| CautFilmHorror a răspuns:

Pai deh ce sa-i faci. asteapta si tu sa primesti codul

| VSC10 a răspuns:

Posibil sa iti fie inregistrat gresit numarul.

| claudiucretu641 a răspuns:

SonyMt2 - V8.0!
Noul client a fost adăugat la DOWNLOAD!
Îmbunătăţiri aduse:
- Interfaţă nouă (client design);
- Panoul de logare permite salvarea a 4 conturi;
- Design schimbat la o parte din armurile site / evoluţii;
- Design nou la o parte din armele site / evoluţii;
- Design schimbat la armele Leonidas (cel vechi);
- Mount-uri noi;
- Costume noi / Arme noi / Armuri noi;
- Iteme de upgrade noi;
- Urmează evoluţii noi; [Armură/Accesorii]
Sisteme noi:
- Sistem Blocare PM adăugat;
- Sistem Profil adăugat;
- Sistem Blacklist adăugat;
- Sistem Bonusuri adăugat;
- Sistem Conferinţă adăugat;
- Sistem Intrologo (opţional) adăugat;
- Sistem Creştere rapidă a punctelor de status adăugat;
- Sistem Regulament server;
- Sistem Auto-AFK;
- Sistem Închidere forţată;
- Sistem Vizualizare FPS;
- Sistem Minimizare/Maximizare bară de sisteme;
Informaţii despre server:
- Level Maxim 250!
- Rate 500% în timpul săptămânii, 1000% în weekend!
Ţi se pare interesant? Atunci nu ezita să-ţi creezi un cont, să-ţi faci prieteni şi să dovedeşti că eşti cel mai bun.
Vrei să afli singur mai multe informaţii şi tot ce este nou? Atunci descarcă noul client: www.sonymt2.ro/sv/descarcari.
Echipa SonyMt2 te aşteaptă cu braţele deschise.

| Alexandra723 a răspuns:

Ma ajuți te rog si pe mine?

| Raicu_Bianca_1993 a răspuns:

Ai reusit? Ai mai primit mesajul? Sunt in aceeasi situatie...

| crybaby220 explică (pentru Raicu_Bianca_1993):

Hei. scuze ca raspund atat de tarziu... Da. Am rezolvat de mult. Am trimis poza cu certificatul de nastere. Poti trimite si tu, dar blureaza tot si lasa doar numele si data nasterii.

| SweetAndDead a răspuns (pentru crybaby220):

Hei! Sunt in aceeaşi situație, am trimis poză cu buletinul si nimic. Crezi ca e vreo problemă dacă eu pe Facebook am doar prenumele (ambele), dar fara nume de familie? La tine cum a fost? Ca stii ca te pun sa introduci numele de pe Facebook. Si ma gandesc ca poate nu l recunosc sau ceva daca nu e complet.

| CezaraElenaMitrea8593 a răspuns (pentru crybaby220):

Buna, ai rezolvat? cum ai facut? unde ai trimis poza si toate cele? te rog! Am aceeasi problema de cateva zile crying