| Antonicuta4 a întrebat:

Ajutorrr
Mama mea a incercat sa imi intre pe telefon dar a grasit parola de prea multe ori asa ca acum nu il pot debloca decat cu contul meu de Google dar nu mil amintesc sad
Raspunsul care ma ajta va primi funda!

Răspuns Câştigător
| Mimzy a răspuns:

Singura solutie este sa il duci la un service, sorry. :/ Spune-i mamei tale sa nu se mai bage unde nu stie laughing XD

5 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Ia pastile.

| 1234dany5 a răspuns:

Du-l la reparatii sad

| erichlemny a răspuns:

Ai calculator sau tableta intra pe google help si cauta la recovery account si zii mamei talesa nu-ti mai intre in telefon

| Antonicuta4 explică (pentru erichlemny):

Am incercat dar asa mia resetat contul de pe tablet si nu merge

| KINGDDDK a răspuns:

Du-l la un service GSM. asta sigur te va ajuta