| Floreenofficial a întrebat:

Alaltaieri seara mi-am dezinfectat mobilul cu comprese cu apa cu spirt si pe fata si pe spate.S-a deschis apoi dar s-a inchis imediat,am reusit sa il deschid si in ziua urmatoare,adica ieri, dar s-a inchis.Cand il incarc mi se tot aprinde ecranul o data la cateva secunde si imi arata bateria cu semnul acela de pericol tip fulger si o liniuta rosie la fund ca si cand nu e incarcata bateria.De deschis,mi se deschide doar cu numele firmei "Allview", dar se inchide la loc.Adica nu se mai deschide in alte cuvinte sad. Ceva solutii? Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Ai distrus folia trebuie inlocuit touchul este touchscreen? Si ce a pătit de l ai dezinfecta? Lai scăpat in wc? După ce te ai usuratlaughing rolling on the floor Spune ne si nouă, că sunte m curiosi. Multumim, dar "afacerea" asta te va costa 150 lei reparatia adică inlocuirea touchscreenului si implicit foliei si displayului. Am reparat si eu un Allview

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dar ce-a patit, saracul, de a trebuit sa actionezi asa de drastic? Avea ciuma? Holera? Antrax? Ebola sau ceva?

| Floreenofficial explică:

Problema rezolvata! :X happy

| RK0 a răspuns:

Ti-a intrat cumva spirtul in telefon, nu ai ce face trebuie sa iti iei altu.