| Cristi_Cryss_1997 a întrebat:

Am auzit ca daca bagi un telegon Vodafone smart mini 3 sa se incarce de la pc tine mai mult asa este?

4 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Nu!
El n-are nici o treaba, se incarca la fel chiar daca e priza la perete sau la pc.
Tine chiar mai putin deseori.

| hp8510p a răspuns:

Nu.Tine chiar mai putin.USB-ul de la pc nu este la fel de puternic ca un incarcator si se incarca mai greu

| BTWIN a răspuns:

Nu.N-are nici o treaba.El se incarca la fel, fie ca e la priza sau la pc. Daca il folosesti mult normal ca nu te tine.happy

| DarkSpy a răspuns:

Tine mai mult ca e amperajul mai mic la calculator: maxim 0.5 A