| RELU2749 a întrebat:

Am avut un Nokia 5230 cu o cartela SIM normala, iar acum am un Nokia lumnia 710 la care a trebuit sa pun numarul de pe fosta cartela pe una micro. Dupa ce am facut transferul nu am mai avut numerele pe noua cartela.Cum pot sa imi pun contactele de pe una pe alta?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Instaleaza Nokia PC Suite pe computer. Salveaza contactele pe computer din primul telefon si apoi actualizeaza-le pe cele de pe al 2-lea.