| Dani211 a întrebat:

Am avut un nr de telefon la Orange si eram conectat pe el la mai multe conturi.Acum este nealocat. Il pot obține dacă fac abonament?

7 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Era pe abonament sau cartela inainte sa ramai fara el?

| HornyM24 a răspuns (pentru Wr3nch):

Nu te înțeleg: Dacă a zis,, îl pot obține dacă fac abonament " cum Dumnezeu să fie pe abonament deja? No hate, dar citește cum trebuie ce zice omul în întrebare!

| Wr3nch a răspuns (pentru HornyM24):

Daca nu iti platesti abonamentul x luni, se inchide si numarul il da la altcineva. Idem daca nu incarci cartela. Un numar nu al tau pe viata ci cat timp platesti.

| HornyM24 a răspuns (pentru Wr3nch):

Da, știu! Dar eu ziceam că nu cred că era deja pe abonament pentru că a întrebat că dacă și-ar face abonament și l-ar putea recupera? Nu dau hate, doar că nu cred că ar avea logică să zică asta dacă era deja pe abonament! Nu știu! Zic și eu! Pace oricum!

| Hyperion7 a răspuns:

DA!
O mătușă de a mea a pățit la fel și l-a putut recupera după ce si-a făcut abonament!

| HornyM24 a răspuns:

Salut, cum adică,, nealocat"? De când asta?