| 10alexxia a întrebat:

Am bagat de mai multe ori parola gresit pe Instagram iar acum tot incerc sa o introduc pentru ca mi-am reamintit care e cea corecta si tot nu-mi merge, imi spune sa incerc peste cateva minute! Ajutati-ma va rog sa imi recapat contul!‼️‼️‼️‼️

2 răspunsuri:
| literallythesamebruh a răspuns:

Așteaptă câteva minute, sau mai mult. Normal că nu va merge dacă faci spam.

| InAfaraTiparelor a răspuns:

Peste cateva luni/cativa ani vei dori sa renunti la Instagram permanent. E un loc lipsit de speranta, te dezamageste, mai ales daca nu-ti propui vreun business anume.