| User252426 a întrebat:

Am brick soft la un S22 Ultra. Ce să fac să îl repar? Cu ce versiune de Android? Ce fișiere? bifrost mă poate ajuta? Dau Fundă.

Edit avea Root și l-am dezinstalare. Era Magisk. Aveți idei?

2 răspunsuri:
| literallythesamebruh a răspuns:

Salut! Îl poți resofta cu ajutorul Odin3. Caută un tutorial pe YouTube și cu siguranță vei reuși. Decât să îți înșir eu aici, este mai ok așa. Eventual, caută un tutorial în engleză.

| User252426 explică (pentru literallythesamebruh):

Știu. Dar dă Fail ba la recovery sau la up_param.bin sau super.img