| anonim_4396 a întrebat:

Am gasit reclama asta pe TPU deci posibil sa stiti deja dar am zis sa informez necunoscatorii.

Care doriti sa testati un HTC 500 timp de 2 saptamanii si puteti sa il si castigati, tot ce trebuie sa faceti e sa fiti pe Orange. puteti intra aici pentru mai multe informati accesati regulament

http://www.orangeyoung.ro/......one-tester

3 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Trebuie sa am abonament...

| DenisIonut01 a răspuns (pentru Vvistula):

Din cate am inteles trebuie sa fi la Orange dar probabil ai dreptate, nu m-am gandit la asta. Cine da un telefon unui necunoscut si apoi sa se astepte sa il capete inapoi. Voi sterge intrebarea. Greseala mea.

| Vvistula a răspuns:

Nu am zis ca e o greseala, m-am uitat la regulament si numai cei care detin un abonament pot sa participe la acest concurs.