| ViorelNarita a întrebat:

Am nevoie de 2 cartele lycamobile Romania. unde as putea sa gasesc

3 răspunsuri:
| IuliaLyca a răspuns:

Ai nevoie de cartela Lycamobile?

Trimit cartele lycamobile in toata Romania prin curierat sau prin posta romana. Cartelele sunt gratuite, insa taxa de curierat/posta romana sunt platite de client. Detalii la numarul de telefon: 0701018882 sau la iulia.lycamobile@gmail.com

| IuliaLyca a răspuns:

Trimit cartele lycamobile in toata Romania prin curierat sau prin posta romana. Cartelele sunt gratuite, insa taxa de curierat/posta romana sunt platite de client. Detalii la numarul de telefon: 0701018882 sau la iulia.lycamobile@gmail.com