| ZeroGraviton a întrebat:

Am nevoie de ajutor! vreau sa vand un iPhone 4 si nup stiu pe siteuri sa-l pun cel care da cele mai multe situri unde pot sa pun anunturi dau findabig grin

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mercador.ro
okazii.ro

| Memories a răspuns:

Pai ar fi
1 tocmai.ro e destul de avantajos avand in vedere ca au cei mai multi utilizatori din tara si e foarte usor sa plasezi produsul
2 okazii.ro e mai greu sa vinzi deoarece ai nevoie de calificative si daca esti utilizator nou nu prea ai sanse
3 mercador.ro...

| Memories a răspuns:

In plus pe okazii trebuie sa platesti si un comision dupa ce vinzi produsul

| ZeroGraviton explică:

Funda*

| eddy88eddy a răspuns:

-Mercador
-Okazii.ro